Мільярд на субсидії: у регіони перерахували гроші для виплат допомоги

9 липня 2021, 10:07Новини778

Этот материал также доступен на русском

До кінця поточного тижня кошти, направлені в регіони, будуть перераховані на рахунки одержувачів субсидій у банках.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство соціальної політики перерахувало 1,1 млрд грн регіональним департаментам соціального захисту населення для виплати субсидій за травень та червень. Про це йдеться у повідомленні відомства, – повідомляє ЛІГА.Money.

“Гроші для виплати субсидій пішли в регіони. До банківських установ спрямовуються кошти у сумі 1,1 млрд грн для виплати пільг та житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу”, – зазначають у Мінсоцполітики.

Чому субсидії за травень та червень виплачуються у липні?

Декілька тижнів державні органи проводили верифікацію (перевірку) одержувачів субсидій на відповідність новим умовам одержання такої допомоги, у зв’язку з чим виплата субсидій за травень та червень затримувалася.

Наприкінці червня органи соцзахисту населення отримали інформацію від Міністерства фінансів про результати проведеної перевірки одержувачів субсидій.

На підставі цієї інформації органами соцзахисту було проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які їх одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років.

Коли субсидіанти отримають виплати?

За даними Мінсоцполітики, до кінця поточного тижня кошти, направлені в регіони, будуть перераховані на рахунки одержувачів у банках та у відділення Укрпошти для проведення виплат.

“Одержувачам субсидій, які отримують кошти через пошту, виплата буде проведена до кінця поточного місяця”, – повідомили у відомстві.

Скільки одержувачів субсидій в Україні?

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в Україні у квітні отримували 3,016 млн домогосподарств, що на 2,1% більше, ніж у березні (2,954 млн домогосподарств).

При цьому середній розмір субсидії, що становив у березні 1685,58 грн, у квітні зменшився до 923,03 грн (в 1,8 рази). Це пов’язано з завершенням опалювального періоду.

У квітні 76 143 домогосподарства звернулися за субсидіями (у березні – 134 976 домогосподарств). Призначено субсидії у квітні 42 936 домогосподарствам, тобто 56,4% з тих, що звернулися (у березні – 72 907 домогосподарствам, тобто 54,0% з тих, що звернулися).

У квітні нараховано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 2,493 млрд грн (у березні – 4,801 млрд грн). З цієї суми готівкою було виплачено допомоги на 2,344 млрд грн (4,526 млрд грн), а в безготівковій формі — на 0,149 млрд ​​грн (0,275 млрд грн).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро