Огляд ЗМІ

Mercedes-Benz анонсував бюджетний електромобіль Concept CLA Class

4 вересня 2023, 15:45Новини198

Этот материал также доступен на русском

Стане найдоступнішим автомобілем марки

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія Mercedes-Benz анонсувала бюджетний електромобіль – прототип Concept CLA Class став провісником майбутньої серійної моделі, яка стане найдоступнішим автомобілем марки.

Чотиридверне купе виконане в новій дизайн-концепції, яка передбачає використання фірмової трипроменевої зірки як декоративний елемент — зірка інтегрована у фари і є патерном для фальшрадіаторної решітки. Передню і задні частини кузова обрамляють смуги, що світяться.

Концепт-кар отримав 21-дюймові колеса та панорамний дах.

У салоні встановлені чотири роздільні сидіння, а роль панелі приладів відіграє комплекс Superscreen – екран на всю ширину передньої панелі з окремими сенсорними екранами в “повітропроводах” системи вентиляції. Нові моделі отримають фірмову оперативну систему MB.OS на базі чіпа NVIDIA.

Заявлено, що Concept CLA Class побудований на новій платформі MMA (Mercedes Modular Architecture) з 800-вольтовою бортовою електрикою, яка дозволяє реалізовувати як одномоторні задньопривідні, так і повнопривідні двомоторні версії. Частина інженерних рішень запозичена у концепт-кара Mercedes-Benz Vision EQXX. Залежно від версії електромобілі отримають літій-залізно-фосфатні або кремнієві акумулятори, а топова модифікація матиме запас ходу до 750 км.

Нова модель за мотивами Mercedes-Benz Concept CLA Class з’явиться у 2024 році – електромобіль стане найдоступнішим у лінійці німецького бренду. Згодом на платформі MMA з’явиться ще три електромобілі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна