Кабмін збільшить рівень депозитів і декларованого майна для оформлення субсидії, — Лазебна

18 травня 2021, 10:29Новини461

Этот материал также доступен на русском

Після верифікації кількість субсидіантів скоротиться: може бути відмовлено близько 3% домогосподарств, але за іншими критеріями, не пов’язаними з наявністю депозитів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів має намір збільшити ліміт суми депозитів, які не враховуватимуться при призначенні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП), з 56 до 100 тис. грн.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу «Україна 24», – передає The Page.

«З’явилося три нових критерії — була одна машина, стало дві (які не враховуватимуться при призначенні житлової субсидії. — The Page), було одне житлове приміщення, стало два, і третій — депозит… зараз 56 тис. грн, а ми піднімемо до 100 тис. грн. Це точно», — сказала міністр.

У той же час міністр зазначила, що після верифікації кількість субсидіантов усе одно скоротиться. За її словами, може бути відмовлено близько 3% домогосподарств, але за іншими критеріями, не пов’язаними з наявністю депозитів.

На початку травня Кабмін посилив правила щодо оформлення субсидій на ЖКП. Претендентів на отримання субсидії для оплати ЖКП зобов’язали подавати разом із заявкою декларацію про доходи та витрати.

Кабмін також розширив перелік джерел доходів, які враховуються для розрахунку середньомісячного сукупного доходу. Зокрема, тепер доходи від розміщення депозитів та дивіденди від цінних паперів враховуються, коли призначають субсидії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

ДПС

Статті • Влада i люди
Можна прогнозувати збільшення звернень органів ДПС до судів із позовами про стягнення боргів з податків та зборів