Кабмін затвердив збір інформації про зруйноване внасліок війни нерухоме майно через “Дію”

27 березня 2022, 13:48Новини439

Этот материал также доступен на русском

Кожен дім кожного постраждалого міста буде відбудовано

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд прийняв постанову про порядок збору та обліку інформації про пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій нерухоме майно через портал та застосунок “Дія”.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

“Уже за тиждень після набрання постановою чинності кожен українець, чию домівку зруйнувала війна, зможе через “Дію” надіслати повідомлення й зафіксувати факт пошкоджень, аби ми мали можливість підрахувати збитки й оцінити, скільки коштів потрібно Україні на відбудову”, – написав Шмигаль.

Він додав, що кожен дім кожного постраждалого міста буде відбудовано, і цей процес починається зараз – зі збору інформації та фіксації збитків.

Раніше повідомлялося, що раніше Міністерство цифрової трансформації запустило сайт для збору доказів злочинів російських окупантів проти України та українців. На сайті можна подати докази трьох видів злочинів – воєнні злочини проти цивільних, матеріальні збитки та порушення прав людини.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні