За кордоном

Індекс S&P 500 вперше в історії перевищив 4000 пунктів

2 квітня 2021, 11:50Новини150

Этот материал также доступен на русском

З початку року індекс S&P 500 додав 6,5%. Однак аналітики інвестиційної компанії Sanford C. Bernstein вважають, що це тільки початок — в найближчі десять років він може перевищити 8000 пунктів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Американський біржовий індекс широкого ринку S&P 500 1 квітня зріс на 0,82%, до 4005,36 пункту. Про це свідчать дані торгів, – пише Мінфін.

Індикатор перевищив рівень в 4000 пунктів вперше в історії на відкритті торгів.

Що вплинуло на зростання індексу?

31 березня президент США Джо Байден представив восьмирічний план по оновленню інфраструктури і промисловості в країні на $2,3 трлн.

Згідно з планом, $ 621 млрд буде виділено на модернізацію транспортної інфраструктури, $ 400 млрд — на підтримку літніх людей та інвалідів, $ 300 млрд — на підтримку промислового сектора, $ 213 млрд — на ремонт і будівництво доступного житла і $ 100 млрд — на розвиток мереж широкосмугового зв’язку.

«Це інвестиція в Америку, яка буває раз в покоління. Фактично це найбільше вкладення в робочі місця з часів Другої світової війни», — сказав Байден.

Як вважає адміністрація президента, план дасть Америці можливість виграти в конкурентній боротьбі з Китаєм. Джо Байден сподівається, що Конгрес США прийме план до 4 липня.

Фінансувати ініціативу передбачається за рахунок збільшення ставки корпоративного податку з 21% до 28%.

З початку року індекс S&P 500 додав 6,5%. Однак аналітики інвестиційної компанії Sanford C. Bernstein вважають, що це тільки початок — за їхньою оцінкою, в найближчі десять років він може перевищити 8000 пунктів.

«Ми знаходимося в абсолютно новому середовищі, де є передумови для більш високої (але не занадто високою) інфляції, а також можливість, що реальні процентні ставки залишаться низькими», — сказав Bloomberg аналітик Sanford C. Bernstein Ініго Фрейзер-Дженкінс.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?