Соцмережі

Яким буде для вас рік Дракона? Прогнози долі за китайським гороскопом

17 листопада 2023, 17:43Новини2342

Этот материал также доступен на русском

Китайський зодіак часто використовується для визначення сумісності між людьми та передбачення майбутнього

  • Посилання скопійованоlink copied

Кожна тварина в китайському зодіаку пов’язана з різним елементом (деревом, вогнем, землею, металом або водою) та різною полярністю інь/ян. Вважається, що ці елементи та полярності впливають на риси особистості та характеристики людей, народжених під кожним знаком зодіаку.

Про це пише портал MSN.

Вважається, що китайський зодіак виник понад 2000 років тому і заснований на місячному календарі. Однак у китайській зодіакальній системі рік визначається не лише твариною. Існує також складний шістдесятирічний цикл, що складається з 10 небесних стебел та 12 земних гілок.

Китайський зодіак — це традиційна схема класифікації, заснована на китайському календарі, в якій тварина та пов’язані з нею атрибути присвоюються щороку в дванадцятирічному циклі, що повторюється: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака та Свиня.

Кожна тварина китайського зодіаку пов’язана з певними рисами особистості та характеристиками. Наприклад, про людей, народжених у рік Щура, кажуть, що вони розумні й винахідливі, а про людей, народжених у рік Дракона, кажуть, що вони хоробрі та амбітні.

Китайський зодіак часто використовується для визначення сумісності між людьми та передбачення майбутнього.

Ось деякі загальні передбачення долі для кожного китайського знаку зодіаку на 2024 рік:

Щур: Щур знаходиться в хорошій позиції для кар’єрного успіху в 2024 році. Однак їм потрібно бути обережними, щоб не перенапружуватися, і приділяти собі трохи часу, щоб розслабитися та відновити сили.

Бик: У 2024 році Бика чекає рік важкої роботи та наполегливості. Проте зрештою їхні зусилля окупляться. Вони можуть розраховувати на досягнення своїх цілей та винагороду за свою нелегку працю.

Тигр: Тигра в 2024 році чекає рік змін і хвилювань. Вони можуть зіткнутися з деякими труднощами, але вони також мають багато можливостей для зростання і розвитку.

Кіт/Кролик: Кроликів та Котів чекає мирний та гармонійний 2024 рік. Вони можуть розраховувати на добрі стосунки зі своїми близькими та на успіх у кар’єрі.

Дракон: 2024 рік для Драконів – рік удачі та успіху. Вони можуть розраховувати на досягнення своїх цілей та визнання своїх досягнень.

Змія: Змій чекає рік трансформації та оновлення. Можливо, їм доведеться внести деякі зміни у своє життя, але ці зміни зрештою будуть на краще.

Кінь: Кінь у 2024 році чекає рік активності та пригод. Вони можуть розраховувати на подорожі та нові враження.

Коза: Козу чекає рік творчості та самовираження. Вони можуть розраховувати на те, що знайдуть нові способи висловити себе та поділитися своїми талантами зі світом.

Мавпа: У 2024 році на Мавпу чекає рік випробувань і можливостей. Їм потрібно буде бути гнучкими та адаптованими, але вони також можуть розраховувати на великі здобутки.

Півень: У 2024 році Півня чекає рік наполегливої роботи та самовідданості. Однак зрештою їхні зусилля окупляться. Вони можуть розраховувати на досягнення своїх цілей та винагороду за свою важку працю.

Собака: У 2024 році на Собаку чекає рік вірності та дружби. Вони можуть розраховувати на міцні відносини зі своїми близькими та набуття нових друзів та союзників.

Свиня: У 2024 році на Свиню чекає рік удачі та достатку. Вони можуть розраховувати на хороше здоров’я, багатство та стосунки.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму