Зверніть увагу

Як отримати пенсії за березень тим, хто був змушений переїхати?

3 березня 2022, 12:27Новини279

Этот материал также доступен на русском

У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача, виплата пенсії йому здійснюється шляхом переказу коштів без відкриття рахунка у банку на підставі звернення до ПФУ

  • Посилання скопійованоlink copied

У вівторок, 1 березня, Пенсійний фонд України профінансував 8,2 млрд гривень, що забезпечити початок виплати пенсій за березень. Також у відомстві розповіли, як отримати пенсію тим, хто був змушений залишити постійне місце проживання на час військових дій в Україні, – повідомляє finance.ua.

Так, у фонді нагадали, що пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера незалежно від прописки.

В ПФУ наголосили, що ті, хто був вимушений переїхати на час військових дій в інший регіон, повинні звернутися з відповідною заявою до ПФУ за фактичним місцем перебуванням.

«У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача, виплата пенсії йому здійснюється шляхом переказу коштів без відкриття рахунка у банку на підставі звернення (особистого, або ж за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку чи в особистому електронному кабінеті) до органів ПФУ», — йдеться в заяві.

При цьому виплата пенсії може здійснюватися без урахування строків. Тобто у разі необхідності виплатний період може бути продовжено після 25 числа.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна