Гральний бізнес має доплатити приблизно 7 млрд грн податків за 2022 рік – Гетманцев

22 серпня 2023, 14:44Новини179

Этот материал также доступен на русском

Така сама сума платежів очікується від бізнесу і цього року

  • Посилання скопійованоlink copied

Питання занижених податкових платежів грального бізнесу у 2022 році залишається відкритим, компанії мають доплатити до бюджету мільярди гривень.

Про це розповів голова податкового комітету ВР Данило Гетманцев в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

За його словами, у поточному році передбачаються платежі від грального бізнесу до бюджету на рівні приблизно 7 млрд грн, а також аналогічна сума має бути сплачена за 2022 рік.

«Переважна більшість операторів уже працюють «вбілу» і платять непорівнянні з минулим роком податки до державного бюджету. Але ми маємо посилювати цей тиск і постійно моніторити їхню діяльність на предмет відповідності законодавству. І змусити сплатити їхні гроші за 2022 рік – це для мене принципове питання», – зазначив він.

Як повідомив голова комітету, є суб’єкти ринку, які вже припинили діяльність і не сплатять податки, однак у такому разі, щодо них мають працювати правоохоронні органи.

Зазначається, що Гетманцев ініціює внесення змін до закону про гральний бізнес, згідно з якими додатковою підставою для анулювання ліцензії є податковий борг платника, аби компанія не змогла продовжувати роботу, не сплативши податки.

Згідно з даними голови комітету, КРАІЛ ще не готова до повноцінного відновлення роботи після піврічної перерви кворуму.

«Мені здається, що наш комітет був найбільше зацікавлений у відновленні цього кворуму. Тому що ми ухвалили зміни до закону, тиснули публічно, щоб вони, нарешті, зібралися. Тому говорити про повноцінне відновлення роботи КРАІЛ ще точно зарано. Ми слідкуватимемо дуже щільно, ретельно за роботою комісії і не даватимемо можливості робити ті чи інші помилки», – зазначив він.

Крім того, Гетманцев уточнив, що деякі питання щодо продовження роботи на українському ринку операторів зі зв’язками з рф потребують додаткового з’ясування, але вже з вересня стартують перевірки податкової. «Гадаю, що там буде дуже багато цікавого щодо тих суб’єктів господарювання, які відповідні порушення допустили», – додав він.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна