Соцмережі

Гороскоп карт Таро на жовтень 2023: поради для кожного знака Зодіаку

29 вересня 2023, 15:15Новини1676

Этот материал также доступен на русском

Гороскоп по картах Таро на жовтень розповість, чого вам чекати від долі в другій осінній місяць

  • Посилання скопійованоlink copied

Таро – це колода з 78 карт, яка з давніх часів використовується для ворожінь і ритуалів. Карти Таро не дають конкретних передбачень, а лише допомагають людині розібратися в собі і попереджають про можливі труднощі.

Ми склали гороскоп карт Таро на жовтень 2023 для кожного знака Зодіаку і розшифрували значення кожної карти.

Овен

Карта місяця: Вежа

У жовтні життя Овнів різко і неприємно зміниться, але ці зміни будуть очікуваними. Ви знали, що так буде. Все до цього йшло. Ці зміни будуть морально складними для вас, але допоможуть позбутися від шкідливих і непотрібних речей у вашому житті. Відбудеться довгоочікуване полегшення. Чорна смуга у вашому житті закінчиться, а старі тривоги відійдуть.

Телець

Карта місяця: Лицар пентаклів

Карта вказує на те, що в жовтні Тельцям варто проявити більше старань і зайнятися корисними справами. Байдикувати і лінуватися точно не потрібно. Ви досягнете дуже багато чого, якщо проявите працьовитість. Також прогноз карт Таро для всіх знаків прогнозує спілкування з корисними людьми і вдалі поїздки в жовтні, тому не варто весь час сидіти вдома.

Близнюки

Карта місяця: Четвірка чаш

Ця карта попереджає Близнюків: ви загрузли у власних тривогах і занадто багато переживаєте про минуле. В цей час від вас вислизає сьогодення. Ви занадто налаштовані на негатив і не помічаєте позитиву у вашому житті. Не хочете розвиватися, починати нові проекти і знайомитися з людьми, а хочете тільки жаліти себе. Також карта говорить про внутрішні сумніви, невдоволення собою, необгрунтовані підозри.

Рак

Карта місяця: Сімка жезлів

Карта віщує, що в жовтні Раки братимуть участь в боротьбі (не обов’язково в буквальному сенсі), з якої вони вийдуть переможцями завдяки своїй завзятості. Місяць почнеться з неприємної ситуації на кшталт втручання у ваші особисті справи або спроби перешкодити вам досягти мети. Можливо, у вас є недоброзичливець. Але до кінця місяця вдасться досягти бажаного. Карта радить Ракам не йти на поступки в цьому місяці. Будьте впертими.

Лев

Карта місяця: Дев’ятка пентаклів

Хороша новина для Левів – жовтень буде для вас дуже благополучним. Вам дуже пощастить, а старі проблеми легко вирішаться. Ви отримаєте довгоочікувану винагороду за докладені зусилля. Також хорошим буде емоційний стан. Ви відчуєте, що виклалися на максимум і добре себе проявили.

Діва

Карта місяця: Туз чаш

Карта пророкує радісне передчуття, яке випробують Діви в жовтні. Ваші звичайні будні розбавить приємна подія, наприклад, здійснення бажання або прийом гостей. Також карта віщує удачу в любові, романтичний настрій. Дівам потрібно не упустити свій момент щастя і повністю насолодитися ним.

Терези

Карта місяця: Паж пентаклів

Прогноз карт Таро віщує для вас вдалий місяць для вирішення ділових питань. На роботі і в навчанні все складеться на вашу користь, а повсякденні справи пройдуть за планом. На жовтень можна планувати вирішення будь-яких життєвих питань. А якщо ви давно хотіли поліпшити своє матеріальне становище, то це найвдаліший місяць.

Скорпіон

Карта місяця: Суд

Суд – це карта змін на краще. Карта віщує благополучне вирішення нинішньої життєвої кризи, чудесне позбавлення від труднощів або виконання давнього бажання. В цілому ваше життя в жовтні вийде на новий щабель матеріального і духовного благополуччя.

Стрілець

Карта місяця: Помірність

Карта свідчить про те, що прямо зараз Стрільці проходять якесь випробування, але скоро проблеми будуть вирішені і ви відчуєте приємне полегшення. Помірність несе розслаблення, поліпшення відносин з близьким, вирішення конфліктів. Складна ситуація вирішиться без проблем і скандалів, що раніше здавалося неможливим. Також карта радить Стрільцям не поспішати в жовтні і вирішувати проблеми поступово. Поспіх вам не допоможе.

Козоріг

Карта місяця: Королева мечів

Карти Таро радять Козерогам приготуватися до тривалого конфлікту. У жовтні ви часто чутимете критику, образливі слова і неприємну правду. Легкого вирішення ситуації чекати не варто. Можливо хтось спробує “зрушити з дороги” вас, щоб домогтися власних цілей. Карта радить вам не втрачати контроль над собою і дотримуватися логічних аргументів, а не емоцій. Також не варто сліпо довіряти малознайомим людям і ділитися секретами.

Водолій

Карта місяця: Шістка жезлів

У Водоліїв в жовтні почнеться світла смуга. Труднощі вирішаться, а надії збудуться. Часто ця карта вказує на закінчення важкого життєвого випробування, вирішення кризи. Також жовтень буде дуже щасливим в сімейній і любовній сфері.

Риби

Карта місяця: Жрець

Жовтень буде для Риб непростим місяцем. На вас чекає якесь змагання, комісія, перевірка. Це буде якесь життєве випробування, яке кине виклик вашим переконанням. Ви можете вирішити ситуацію чесним шляхом, або ж можете діяти обманом або хитрістю. Всесвіт перевіряє вас і в майбутньому винагородить вас по справедливості. Також карта вказує на бажання навчитися чогось, спрагу до пізнання. Якщо ви давно хотіли розібратися в чомусь або освоїти нову навичку – зараз вдалий час. Освоїти потрібне знання вам допоможе якась авторитетна і мудра людина.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро