Фонд гарантування вкладів розпочав виплати вкладникам «Айбокс Банку»

24 березня 2023, 14:40Новини1322

Этот материал также доступен на русском

Дистанційні виплати здійснюють 4 банки-агенти: АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», Акціонерний банк «Південний» та АТ «ПУМБ»

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів розпочинає виплату гарантованих сум вкладникам АТ «АЙБОКС БАНК» (далі – Банк) за всіма вкладами, незалежно від строку їх дії. Усі його вкладники-фізичні особи, у тому числі фізичні особи-підприємці, можуть звертатись по свої вклади з 24 березня.

Нагадаємо, що вкладники АТ «АЙБОКС БАНК» отримають свої вклади у повному розмірі незалежно від сум на рахунках, оскільки на Банк поширюються норми законодавства про стовідсоткові гарантії, запроваджені на час дії воєнного стану та трьох місяців після його завершення.

Сума відшкодування за вкладами у Банку попередньо складає 295 млн грн.

«Практично у кожному банку, виведення яких розпочалось після повномасштабного вторгнення рф, ми розпочинали гарантовані виплати ще до завершення кінцевого строку початку виплат. Максимальне прискорення початку виплат – це свідома політика Фонду. Адже ми чудово розуміємо, як важливо людям мати доступ до своїх коштів, особливо зараз. «Айбокс Банк» не є винятком – ми починаємо виплати на 13-й робочий день з початку ліквідації Банку. Фонд здійснює виплати за найпростішою процедурою: вкладнику достатньо просто прийти з паспортом і довідкою ІПН до відділення будь-якого банку-агента», – повідомила заступник директора-розпорядника ФГВФО Наталія Рудуха.

Перелік банків-агентів – за посиланням.

Також отримати відшкодування вкладники можуть дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку. Дистанційні виплати здійснюють 4 банки-агенти: АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», Акціонерний банк «Південний» та АТ «ПУМБ».

Довідково. Процедуру ліквідації Банку розпочато 08 березня 2023 р. на підставі рішення Правління Національного банку України від 07 березня 2023 року № 89-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЙБОКС БАНК» та рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 07 березня 2023 року № 277 «Про початок процедури ліквідації АТ «АЙБОКС БАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.