Огляд ЗМІ

Фінтех Klarna став найдорожчим стартапом Європи з оцінкою в понад $45 млрд

14 червня 2021, 14:59Новини185

Зараз Klarna працює на 20 ринках і має понад 90 млн активних користувачів по всьому світу

  • Посилання скопійованоlink copied

Шведський фінтех-сервіс Klarna залучив $639 млн і досяг оцінки в $45,6 млрд. Таким чином компанія стає найдорожчим «єдинорогом» у Європі, пише The Bell з посиланням на TechCrunch.

Останній інвестиційний раунд Klarna очолив фонд Vision Fund 2 SoftBank. Крім цього в ньому взяли участь наявні інвестори Adit Ventures, Honeycomb Asset Management і WestCap Group.

Нова оцінка – це 47,3%-ве зростання порівняно з попередньою оцінкою Klarnaв $31 млрд на початку березня, коли вона залучила $1 млрд. Якщо ж порівнювати з оцінкою компанії у вересні минулого року, коли компанія залучила $650 млн інвестицій, то зростання вартості компанії склав 330%.

У коментарі TechCrunch співзасновник Klarna Себастьян Семятковскі сказав, що компанія фіксує вибухове зростання популярності сервісу в США: понад 18 млн американських споживачів тепер використовують Klarna – це на 118% більше, ніж роком раніше.

Зараз Klarna працює з 24 з 100 найбільших роздрібних мереж США, що, за словами глави компанії, «більше, ніж у будь-якого з її конкурентів».

Зараз Klarna працює на 20 ринках і має понад 90 млн активних користувачів по всьому світу і понад 2 млн транзакцій на день, що проводяться на її платформі. У першому кварталі 2021 року обсяг продажів Klarna склав $18,1 млрд порівняно з $9,9 млрд в першому кварталі минулого року.

Klarna називають найдорожчим стартапом Європи і другим у світі за вартістю після американського Stripe, оцінка якого перевищує $95 млрд.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Дослідження

Статті • БОРГ-review
До заяви треба додати мінімум один документ, який підтверджує участь у бойових діях.

Дослідження

Статті • БОРГ-review
У разі непідтвердження мети поїздки Державна прикордонна служба України може відмовити особам у перетині державного кордону