За кордономОгляд ЗМІ

Фільм “Барбі” зібрав більше 1 мільярда доларів за 17 днів у світовому прокаті – найшвидше в історії Warner Bros

7 серпня 2023, 13:01Новини198

Этот материал также доступен на русском

У Warner Bros. заявили, що “не часто втрачають дар мови від результатів фільму”, але “мільярд перевершив навіть наші найоптимістичніші прогнози”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Касові збори від світового прокату фільму Грети Гервіг “Барбі” перевищили 1 мільярд доларів за 17 днів показу. Гервіг стала першою в історії режисеркою, чия робота зібрала таку суму.

Про це пише Variety.

“Комедія Грети Гервіг у рожевому вбранні перевищила позначку 1 мільярд доларів у світовому прокаті, в тому числі зібравши 459 мільйонів доларів у Північній Америці та ще 572 мільйони доларів – в інших регіонах світу Це робить Гервіг першою в історії жінкою-режисеркою, чий фільм зібрав мільярд доларів.

Три інших мільярдних блокбастери були зняті жінками у співавторстві: “Крижане серце” (1,3 млрд доларів) та “Крижане серце 2” (1,45 млрд доларів) Дженніфер Лі та Кріса Бака, а також “Капітан Марвел” (1,1 млрд доларів) Анни Боден та Райана Флека”, – пише видання.

“Барбі” досягла знакової позначки всього через 17 днів після прем’єри – найшвидше в історії Warner Bros. – раніше утримував рекорд “Гаррі Поттер і смертельні реліквії: Частина 2” (19 днів). Загалом це восьмий фільм-“мільярдник” за 100-річну історію студії.

У Warner Bros. заявили, що “не часто втрачають дар мови від результатів фільму”, але “мільярд перевершив навіть наші найоптимістичніші прогнози”.

“Барбі” залишається номером один у прокаті вже третій уїк-енд поспіль, пише Variety.

Фыльм вийшов у прокат 21 липня, перевершивши всі очікування, зібравши 155 млн дол касових зборів у прем’єрний уїк-енд – це рекорд 2023 року. Також це найкращий старт для фільму, зрежисованого жінкою.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону