Проекти та інновації

ЕРУ та ЄБРР підписали кредитний договір: що відомо

7 липня 2021, 15:58Новини172

Этот материал также доступен на русском

ЕРУ та ЄБРР підписали дворічну угоду про кредитування у розмірі 10 млн євро для фінансування операцій із торгівлі газом.

  • Посилання скопійованоlink copied

ЕРУ та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали дворічну угоду про кредитування у розмірі 10 млн євро для фінансування операцій із торгівлі газом, пов’язаних із використанням українських підземних сховищ газу. Угода направлена на підтримку компанії ЕРУ у підготовці до зимового сезону і допоможе забезпечити фінансування додаткового газу в українських сховищах за «розумною вартістю», йдеться у пресрелізі компанії, зазначає Kosatka.Media.

«Ми пишаємося тим, що ми є першою приватною компанією, яка підписала подібну угоду з фінансування газу в українських сховищах. ЕРУ твердо переконана, що українська інфраструктура, і зокрема газосховища, відіграє важливу роль у забезпеченні поставок газу до Східної Європи, а також у зниженні стрибків цін не тільки в зимовий період, але й під час планових ремонтних робіт на основних неукраїнських маршрутах транзиту газу в Європу. Ми розглядаємо цю угоду як перший крок до більш широкої співпраці з ЄБРР у сфері енергоефективності, централізованого теплопостачання, відновлюваної генерації та інших областях», – сказав Ярослав Мудрий, керуючий партнер компанії ЕРУ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?