Огляд ЗМІ

До України приїхали Шольц, Макрон та Драгі

16 червня 2022, 09:02Новини388

Этот материал также доступен на русском

Переговори Макрона, Драги, Шольца та президента Володимира Зеленського будуть присвячені інтеграції України до Європейського Союзу та подальшої допомоги Києву у війні з Росією.

  • Посилання скопійованоlink copied

Канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Емманюель Макрон та прем`єр-міністр Італії Маріо Драгі прибули до України та прямують до Києва. Про це повідомляють Rai News, ZDF та голова Укрзалізниці Олександр Камишін, пише Liga.net.

Очікується, що переговори Макрона, Драги, Шольца та президента Володимира Зеленського будуть присвячені інтеграції України до Європейського Союзу та подальшої допомоги Києву у війні з Росією. Кореспондент ADF Андреас Кінаст припускає, що в багажі Шольц має позитивні новини для України.

Візит лідерів відбувається за день до того, як Єврокомісія має зробити рекомендацію щодо надання Україні статусу кандидата в ЄС.

Напередодні візиту до Києва Макрон заявив, що Європа має надати Києву сильні політичні сигнали. Він також сказав, що хоче перемоги України у війні, але вважає, що Зеленському та європейцям все одно доведеться йти на переговори з Росією.

А Шольц, якого критикують за зволікання з військовою допомогою Україні, пообіцяв розширити підтримку та постачати сучасну зброю.

Шольц і Макрон кілька разів говорили з російським диктатором путіним, за що критикувалися. Драги раніше пропонував мирний план, який не передбачає вступу України до НАТО.

Напередодні в МЗС Польщі привітали можливий візит лідерів до Києва, але наголосили: головне – щоб вони не тиснули на Україну щодо будь-яких поступок росії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?