Огляд ЗМІ

Bugatti Chiron обігнав космічний корабель NASA (ВІДЕО)

9 червня 2023, 14:14Новини444

Этот материал также доступен на русском

За кермом гіперкару був заступник редактора Оллі Кью

  • Посилання скопійованоlink copied

Тop Gear опублікував відео швидкісного заїзду Bugatti Chiron Super Sport по злітно-посадковій смузі Космічного центру Кеннеді.

За кермом гіперкару був заступник редактора Оллі Кью. Він хотів на собі відчути, як це керувати 1600-сильним автомобілем на смузі довжиною 4572 метри.

К’ю вдалося розігнати автомобіль до 402 км/год. Це приблизно на 48 км/год швидше, ніж космічний шатл коли-небудь літав на цій ділянці. Під час посадки на смугу швидкість корабля становила 354 км/год.

Тиск та зношування, викликані уповільненням 100-тонної машини з цієї швидкості до нуля на ділянці довжиною приблизно 1524 метри, були такими, що NASA витрачало на ремонт близько 50 000 доларів за політ.

Bugatti Chiron Super Sport французька марка презентувала на Женевському автосалоні 2018 року. Орієнтований на продуктивність та керованість на трасі він легший за базовий Chiron на 18 кг. У конструкції Chiron Super Sport ширше використовується вуглецеве волокно. Плюс до цього автомобіль укомплектований легшими колісними дисками. Споряджена маса Chiron Super Sport складає 1995 кг.

Під капотом у Chiron Super Sport 8,0-літровий двигун W16, який генерує 1600 к.с. та 1600 Нм крутного моменту. З місця до 100 км/год гіперкар прискорюється за 2,4 секунди, до 200 км/год — за 5,8 секунд, до 300 км/год — за 12,1 секунди. Максимальна швидкість примусово обмежена електронікою на 440 км/год.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро