13 українських фільмів створені за підтримки Держкіно з початку 2023 р.

6 листопада 2023, 17:00Новини110

Этот материал также доступен на русском

Крім того, Держкіно зазначило про доходи розміром 31 410 902 грн., що надійшли до спеціального фонду від реалізації прав на фільми.

  • Посилання скопійованоlink copied

За підтримки Державного агентства з питань кіно створено 13 українських фільмів з початку 2023 року.

“За підтримки Держкіно з початку року створено 13 українських фільмів, у виробництві перебувають 111 проєктів, а 10 фільмів – у знімальному періоді”, – ідеться в повідомленні пресслужби відомства.

Зазначається, що серед створених фільмів один – повнометражний анімаційний; один- короткометражний анімаційний; дев’ять – повнометражних ігрових; один – короткометражний; один – неігровий фільм.

У Держкіно повідомили, що станом на 16 жовтня до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстрантів фільмів внесено 23 суб’єкти, які займаються виробництвом фільмів, і 15 суб’єктів, котрі здійснюють розповсюдження фільмів.

Крім того, Держкіно зазначило доходи розміром 31 410 902 грн., що надійшли до спеціального фонду від реалізації прав на фільми.

“Українські фільми, створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно, загалом за майже 10 місяців 2023 року зібрали 282 607 419 грн і 2 123 940 глядачів”, – ідеться в повідомленні.

Серед фільмів-лідерів кінопрокату – “Мавка: Лісова пісня” (155,7 млн грн бокс-офісу); “Довбуш” (62 млн грн); “Люксембург, Люксембург” (34,3 млн грн).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму