Проекти та інновації

100% термінальної мережі України прийматиме картки ПРОСТІР

17 серпня 2022, 12:12Новини277

Этот материал также доступен на русском

Тепер за допомогою картки ПРОСТІР можна зняти готівку у всій мережі банкоматів АТ “УКРСИББАНК”. По всій території України їх налічується більш ніж 600.

  • Посилання скопійованоlink copied

До кінця 2022 року всі платіжні термінали в Україні прийматимуть до оплати платіжні картки ПРОСТІР, – повідомляє прес-служба регулятора.

Це стало можливим завдяки підключенню АТ “УКРСИББАНК” до НПС “ПРОСТІР” та налаштуванню усієї мережі платіжних терміналів банку на обслуговування карток національної платіжної системи. Оновлення термінальної мережі АТ “УКРСИББАНК” відбувається поетапно та завершиться до кінця 2022 року, більшість терміналів буде налаштовано упродовж двох наступних місяців.

Також тепер за допомогою картки ПРОСТІР можна зняти готівку у всій мережі банкоматів АТ “УКРСИББАНК”. По всій території України їх налічується більш ніж 600.

“Ми вдячні АТ “УКРСИББАНК” за прийняте рішення приєднати свою мережу до національної платіжної системи. Тепер кожен українець матиме можливість здійснювати безготівкові розрахунки з використанням платіжних карток будь-яких платіжних систем та в будь-якому куточку України. Така можливість набула особливого значення в умовах воєнного стану”, наголосив директор Департаменту платіжних систем та іннваційного розвитку НБУ Андрій Поддєрьогін.

За словами Андрія Поддєрьогіна, забезпечення можливості приймання карток ПРОСТІР у всій платіжній інфраструктурі України є однією зі стратегічних цілей Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону