За кордоном

За навмисне банкрутство росіяни зможуть отримати аж до семи років позбавлення волі

25 червня 2021, 09:05Новини299

Этот материал также доступен на русском

Штрафи в розмірі 3-5 млн рублів будуть накладатися юрособам, а також фізособам, позбавлених можливості виконувати вимоги кредиторів, якщо вони були вчинені з використанням службового становища.

  • Посилання скопійованоlink copied

За навмисне банкрутство росіяни зможуть отримати кримінальне покарання аж до семи років позбавлення волі. Відповідний закон схвалила Рада Федерації на черговому засіданні, – повідомляє ДОЛГ.РФ з посиланням на ТАСС.

Зміни планується внести до ст. 196 КК РФ. Штрафи в розмірі 3-5 млн рублів будуть накладатися юрособам, а також фізособам, позбавлених можливості виконувати вимоги кредиторів, якщо вони були вчинені з використанням службового становища або контролюючою особою, групою осіб або за попередньою змовою.

Також можливе покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років зі штрафом у розмірі до 5 млн рублів.

Кримінальна відповідальність також вводиться в разі, якщо відбувається приховування майна, майнових прав або майнових обов’язків, відомостей про майно, про його розмір, місцезнаходження, його передачі третім особам або знищення, а також за фальсифікацію або знищення бухгалтерських та інших облікових документів, якщо ці дії вчинені з використанням службового становища.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?