«3 квітня 2023 року Вища рада правосуддя за поданням керівника САП надала згоду на утримання під вартою колишнього голови Апеляційного суду Черкаської області, який обґрунтовано підозрюється у закінченому замаху на розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах», – інформує САП.

У прокуратурі додали, що вказаного ексголову суду у червні 2022 року оголошено у розшук, а з 10 лютого 2023 року він перебуває у міжнародному розшуку. Раніше Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук ексголову Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру ексголові апеляційного суду Черкаської області Володимиру Бабенку. За версією слідства, ексголова апеляційного суду Черкащини намагався відчужити об’єкт нерухомості вартістю понад 15 млн грн на користь одного з місцевих приватних товариств. За рішенням органу місцевого самоврядування, вищевказаний об’єкт нерухомості був переданий суду в оперативне управління для володіння, користування, крім відчуження. Попри це, екскерівник суду намагався відчужити це майно третім особам. Утім злочин так і не було закінчено з причин, які не залежали від його (колишнього голови суду) волі.

Джерело