«Він дематеріалізувався». Мер Дніпра Філатов не знає, куди зник Коломойський і чому він не допомагає місту

18 квітня 2022, 14:14Новини368

Не всі бізнесмени, які асоціюються з Дніпром, допомагають місту під час війни

  • Посилання скопійованоlink copied

Не всі бізнесмени, які асоціюються з Дніпром, допомагають місту під час війни: Ігор Коломойський зник, Олександр Петровський втік, сказав в інтервʼю Главкому мер Дніпра Борис Філатов.

Ключові факти

  • Філатов зазначив, що не бачив, не чув і не знає, де знаходиться Ігор Коломойський. «Хтось каже, що він знаходиться в Дніпрі, інші кажуть, що на заході Україні або переміщується туди-сюди. Його не видно і не чути взагалі […], він дематеріалізувався», – наголосив мер Дніпра.
  • Петровський втік із міста, каже Філатов. «Людина, яка про себе записала пісню «Ми – ті, хто кулі не бояться і знають, де і чиї права», просто втекла на другий день війни. Хтось каже, що він у Берліні, хтось – що в Женеві. Компетентні джерела кажуть, що вони всією компашкою перейшли кордон у районі Мукачева. З собою він захопив свого друга, злодія в законі «Умку», – сказав мер Дніпра.
  • Підприємство Віктора Пінчука реально дуже багато допомагає технікою і з біженцями. «Їх видно на фронті нашої боротьби в тилу», – зазначив Філатов.

Контекст

З України від початку повномасштабного вторгнення РФ виїхали деякі народні депутати та олігархи, заявив раніше секретар РНБО Олексій Данілов. «Вони знаходяться, хто в Монако, хто де. Зараз же ціле поселення заможних людей під Варшавою. Ми розуміємо, хто де знаходиться», – сказав Данілов.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”