Верховний Суд остаточно підтвердив законність виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ “АКБ “Капітал”

18 лютого 2022, 11:53Новини306

Этот материал также доступен на русском

Позивачами в цій справі були власники істотної участі в ПАТ “АКБ “Капітал” – ТОВ “Промгаз України” (15% акцій) та Руслан Щербань (34% акцій).

  • Посилання скопійованоlink copied

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду 19 січня 2022 року відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою акціонерів ПАТ “АКБ “Капітал”, залишивши в силі рішення судів попередніх інстанцій про правомірність рішень Національного банку про віднесення ПАТ “АКБ “Капітал” до категорії неплатоспроможних та його ліквідацію.

Ухвала Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає, – повідомляє прес-служба НБУ.

Позивачами в цій справі були власники істотної участі в ПАТ “АКБ “Капітал” – ТОВ “Промгаз України” (15% акцій) та Руслан Щербань (34% акцій).

“Національний банк вітає законне та обґрунтоване судове рішення. Верховний Суд, всебічно дослідивши матеріали справи, дійшов висновку про наявність підстав для визнання касаційної скарги необґрунтованою та відмови у відкритті касаційного провадження. Таким чином, постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 29.11.2021 та рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 27.07.2021 у справі № 826/15723/17, якими підтверджено правомірність рішень регулятора про віднесення ПАТ “АКБ “Капітал” до категорії неплатоспроможних та його ліквідацію, залишаються в силі”, – зазначив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку України Віктор Григорчук.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога