Уряд уповноважив UkraineInvest здійснювати супровід інвесторів зі значними інвестиціями

17 лютого 2021, 17:19Новини193

Спеціальна уповноважена установа займатиметься інвестиційним супроводом проектів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Сьогодні, 17 лютого 2021 року, Уряд під час засідання підтримав рішення, яким Офіс із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) визначається уповноваженою установою на здійснення супроводу інвестора в підготовці та реалізації проекту зі значними інвестиціями.

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

«Паралельно з іншими інструментами, такими як концесії, успішні кейси з приватизації, індустріальні парки та інші, це дійсно сприятиме відновленню інвестиційної активності в країні», — прокоментував рішення Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, нещодавно Президент України Володимир Зеленський підписав закон про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями, що покращує інвестклімат в Україні.

«…Для того, щоб цей закон запрацював, Уряд визначив спеціальну уповноважену установу, яка займатиметься інвестиційним супроводом проектів та допомагатиме інвесторам від старту проекту і протягом всього часу його реалізації», — зазначив Прем’єр-міністр.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні