За кордоном

Уряд Молдови перевів борг Termoelectrica на користь державного Energocom

26 листопада 2021, 17:01Новини563

Этот материал также доступен на русском

Гроші, раніше виділені Комісією з надзвичайних ситуацій компанії Energocom, підуть на погашення заборгованості перед “Газпромом”.

  • Посилання скопійованоlink copied

26 листопада Кабінет Міністрів Молдови зібрався на засіданні для передачі держборгу Termoelectrica державній компанії Energocom, повідомляє Unimedia.info, зазначає Kosatka.Media.

“Сьогодні ми маємо коротке засідання уряду, на якому лише одна тема. Ми зустрілися тут, щоби переконатися, що громадяни матимуть доступ до природного газу. Як ви знаєте, 22 листопада ми отримали повідомлення від “Молдовагаз”, яка, у свою чергу, отримала повідомлення від “Газпрому” про те, що постачання буде зупинено протягом 48 годин, якщо не буде погашено заборгованість. Ми знайшли рішення, яке полягає в тому, щоб передати держборг Termoelectrica компанії Energocom, що допоможе нам покрити історичний борг держкомпанії. Ми знижуємо залежність ДП Termoelectrica від Молдовагаз”, – сказала прем’єр-міністр Наталія Гаврилиця.

Як зазначається, гроші, раніше виділені Комісією з надзвичайних ситуацій компанії Energocom, підуть на погашення заборгованості перед “Газпромом”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?