Проблемні борги

“Укрзалізниця” шукає $116 млн для погашення боргу перед Сбербанком

22 квітня 2021, 15:15Новини144

Этот материал также доступен на русском

В “Укрзалізниці” заявили, що причиною рішення агентства знизити рейтинг є виключно методологія S&P щодо визначення рівня рейтингу.

  • Посилання скопійованоlink copied

Агентство S&P знизило рейтинг “Укрзалізниці” (УЗ) з рівня “В-” до “ССС” у зв`язку зі збільшенням ризиків рефінансування, пише “Інтерфакс-Україна”, зазначає Finbalance.

“Термін погашення кредиту АТ “Укрзалізниця” в розмірі $116 млн в місцевому банку – 30 травня 2021 року. Компанія опрацьовує різні варіанти рефінансування, але ще не забезпечила його для цього платежу. Ліквідність UR обмежена, а ринки капіталу залишаються нестабільними, тому ми вважаємо, що наразі компанія залежить від сприятливих ділових і фінансових умов для своєчасного виконання своїх фінансових зобов`язань (…) Ми знижуємо наш довгостроковий кредитний рейтинг емітента UR до “CCC” з “B-” і поміщаємо рейтинг у CreditWatch із негативним прогнозом”, – зазначено в повідомленні на сайті агентства.

У свою чергу в “Укрзалізниці” заявили, що причиною рішення агентства знизити рейтинг є виключно методологія S&P щодо визначення рівня рейтингу залежно від часу, який залишився до чергової дати погашення боргу.

У повідомленні зазначається, що єдиним чинником цього рішення є наближення у ковідних обставинах термінів погашення частини кредиту на користь АТ “Сбербанк”, які припадають на 30 травня поточного року, а “Укрзалізниця” працює над декількома варіантами рефінансування зазначеного боргу та не допустить невиконання зобов`язань за запозиченнями.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні