Проекти та інновації

У Мінцифрі пришвидшують розгляд документів у е-системі будівництва

2 вересня 2021, 14:30Новини269

Этот материал также доступен на русском

Зміни впроваджуються у взаємодії з СБУ та новоствореною Державною інспекцією архітектури та містобудування.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство цифрової трансформації України запускає новий алгоритм черговості розгляду заявок в е-системі будівництва. Пріоритет заявки тепер визначатиметься автоматично. Це унеможливить суттєві прострочення термінів надання послуг у сфері будівництва, зазначає Мінцифра.

Раніше українці мали проблеми з недотриманням термінів надання держпослуг у сфері будівництва. Система дозволяла самостійно визначати пріоритетність у розгляді заявок. Це призводило до затримок у відповідях та створювало корупційні ризики.

Цифровізація допоможе зробити послугу швидшою, прозорішою й комфортнішою. Оновлення системи визначатиме пріоритет заявки та дозволить працівникам ДАБІ протягом наступних кількох тижнів надати відповіді за заявками, де є значне прострочення термінів. Новий підхід до формування черговості розгляду заявок стосуватиметься надання послуг щодо всіх трьох класів об’єктів будівництва — СС1, СС2 та СС3“, – вказали в міністерстві.

Зміни впроваджуються у взаємодії з СБУ та новоствореною Державною інспекцією архітектури та містобудування, яка візьме на себе функції ДАБІ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні