Проблемні борги

У Міненерго розповіли, яка сума заборгованості по зарплатах шахтарям

25 березня 2021, 18:19Новини175

Этот материал также доступен на русском

В Міненерго зазначили, що за два місяці 2021 року державними вугледобувними підприємствами нараховано 1 308,3 мільйона гривень заробітної плати з нарахуваннями.

  • Посилання скопійованоlink copied

Загальна заборгованість державних вугледобувних підприємств із заробітної плати з нарахуваннями за 2015-2020 роки становить 1 186,5 мільйона гривень. Про це повідомили у Міністерстві енергетики України у відповідь на запит Радіо Свобода, зазначає Finance.ua.

«Загальна заборгованість державних вугледобувних підприємств із заробітної плати з нарахуваннями за 2015-2020 роки становить 1 186,5 мільйона гривень, у тому числі за два місяці 2021 року 782,3 мільйона гривень», – йдеться в повідомленні.

В Міненерго зазначили, що за два місяці 2021 року державними вугледобувними підприємствами нараховано 1 308,3 мільйона гривень заробітної плати з нарахуваннями. Станом на 22 березня 2021 року на виплату зарплати спрямовано 526 мільйонів гривень, що становить 40,2 відсотка від нарахованої заробітної плати, додали в міністерстві.

«Фінансовий стан державних вугледобувних підприємств не дозволяє забезпечити виплату поточної зарплати та погашення заборгованості з неї», – пояснили в Міненерго.

В міністерстві зауважили, що для погашення заборгованості звернулися до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Мінфіну з проханням внести зміни до помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету на 2021 рік.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні