Колізії та конфлікти

У Київській області зупинила роботу одна з мереж АЗС: кажуть – через конфлікт з податковою

3 листопада 2023, 17:27Новини774

Этот материал также доступен на русском

3 листопада АЗС “Avantage 7” в Київської області припиняють роботу

  • Посилання скопійованоlink copied

Мережа автомобільних заправних станцій “Avantage 7” 3 листопада припинила роботу на території Київської області, начебто через претензії з боку Державної податкової служби.

Про це повідомляється в фейсбук мережі.

“Нас не зупинила війна, нас зупиняють податківці. Неочікувано Руслан Рачинський, заступник начальника ГУ ДПС у Київській області, скасував 20 ліцензій через формальну причину — не подання зміни юридичної адреси”, – йдеться в повідомленні.

“Ви вважаєте, що ми такі, що не подали зміни до ліцензій? Просто вони не можуть нічого знайти, тому вигадують формальні причини, щоб зупинити нас”, – стверджують в компанії.

Згідно з повідомленням, 3 листопада АЗС “Avantage 7” в Київської області припиняють роботу. Водночас, як випливає з повідомлення, проблеми з ліцензіями “Avantage 7” можуть мати й інше підґрунтя.

На існування ще однієї проблеми вказує сама мережа. “Прогнозуємо ціну на газ в Київській області – 32 гривні/літр. Чекайте”, – йдеться в повідомленні “Avantage 7”.

Нагадуємо:

У цьому контексті варто нагадати, що 17 жовтня в Україні почали діяти нові правила розмитнення пального. Якщо раніше митники просили тільки сертифікат походження пального, то тепер вимагають документи про весь шлях автогазу від заводу-виробника до самого кордону. Метою запровадження нових правил розмитнення пального було зупинити імпорт до України дешевого автогазу російського походження. Встановлено, що частка російського пального на українському ринку могла сягати 20%. При цьому, у відкритих джерелах можна знайти посилання на документи, які начебто вказують, що російський автогаз міг потрапляти в Україну у тому числі через мережу АЗС “Avantage 7”.

Джерело

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ДПС

Статті • Влада i люди
Слід зразу наголосити, що ніяких кардинальних змін у принципах оподаткування доходів фізичних осіб не відбулось

ДПС

Статті • Влада i люди
Можна прогнозувати збільшення звернень органів ДПС до судів із позовами про стягнення боргів з податків та зборів

ДПС

Статті • Влада i люди
Норми права постійно зазнають трансформації

ДПС

Статті • Влада i люди
Платники податків зобов’язані зберігати оригінали відповідних документів, що підтверджують неможливість виконання податкового обов’язку

ДПС

Статті • Влада i люди
Податкова амністія — це остання можливість для фізичних осіб легалізувати свої статки

ДПС

Статті • Влада i люди
У 2021-му у фокусі уваги податківців будуть підприємства, що здійснюють діяльність у сфері фінансів, оптової та роздрібної торгівлі, підприємства транспорту та переробної промисловості