Колізії та конфлікти

Справа Євгена Лахненка зрушила з мертвої точки

16 липня 2021, 16:52Новини771

Этот материал также доступен на русском

Арбітражному керуючому змінили запобіжний захід: замість тримання в СІЗО – домашній арешт

  • Посилання скопійованоlink copied

Про позитивне рішення Печерського районного суду м. Києва повідомив народний депутат Тарас Тарсенко, а згодом в телефонному режимі – й адвокат Сергій Севастьянов.

https://www.facebook.com/tarasenkomp/posts/371239351033006

За словами народного обранця, “ще вчора апеляційна інстанція не бачила жодних підстав, аби змінити запобіжний захід для нашого колеги, а сьогодні Печерський райсуд почув адвокатів про повну необґрунтованість тримання арбітражного керуючого в СІЗО. Я весь час тримав на контролі цю справу. Сьогодні навіть закинув до суду заяву про бажання і можливість взяти Євгена на поруки, але бажання правоохоронців протримати арбітражного керуючого ще 60 днів в СІЗО й так не встояло в суді. Впевнений, що так само з часом повністю «розвалиться» в суді і сама справа, бо не можна судити АК за те, що він просто виконував свої професійні обов’язки”.

Нагадаємо, що слідчі дії стосовно Євгена Лахненка проводились з кричущими процесуальними порушеннями чинного КПК. У спробах знайти винного правоохоронні органи повністю ігнорували наявні у цій справі докази: перевірку діяльності арбітражного керуючого Євгена Лахненка, яку провело Міністерство юстиції на запит слідчого саме в цьому кримінальному провадженні, а також науковий висновок члена Науково-консультаційної ради при Верховному суді, доктора юридичних наук, професора Олени Беляневич.

Крім того, очільник НААКУ Олександр Бондарчук неодноразово наголошував на тому, що “юридичний аналіз даної справи показує, що злочини, які начебто скоїв Євген Лахненко, – є прямими обов’язками арбітражного керуючого у справах про банкрутство”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НААКУ

Статті • Влада i люди
Окремо на заході було проведено лотерею та благодійний збір на допомогу одному з українських військових підрозділів

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

НААКУ

Статті • Влада i люди
Післявоєнна ситуація, як кажуть, посадить в один човен (мабуть, вперше в історії України) боржника разом з кредиторами

НААКУ

Статті • Влада i люди
На початку червня вже є інформація про суттєві виплати по Дніпропетровській та Запорізькій областях. Раніше АК отримували винагороду по Полтавській, Сумській, Тернопільській та Харківській областях

НААКУ

Статті • Влада i люди
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • Влада i люди
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.