Колізії та конфлікти

“Євген Лахненко вже більше місяця незаконно утримується в СІЗО”, – адвокати (ВІДЕО)

17 березня 2021, 21:28Новини1787

Этот материал также доступен на русском

Розгляд апеляційної скарги на ухвалу Печерського суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою не відбувся.

  • Посилання скопійованоlink copied

Розгляд апеляційної скарги на ухвалу Печерського райсуду м. Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Євгена Лахненка знову не відбувся. Про це стало відомо 17 березня 2021 року під час короткого засідання суддів Київського апеляційного суду у справі 757/7075/21-к.

Виявилось, що прокурор не зміг або не схотів проконтролювати доставку Є.Лахненка з СІЗО до суду. Своєю чергою слідчий у справі адвокатам розповів про те, що надавав дозвіл на конвоювання підозрюваного, а судовому розпоряднику надав інформацію про відсутність такого дозволу.

“Ігри з доставкою” отримали різко негативну реакцію з боку адвокатів, оскільки численні перенесення слухання справи перетворюють правосуддя на цинічну розправу з арбітражним керуючим.

Деталі – у сюжеті ІА “Борг.Експерт”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Народні депутати запропонували нові, більш суворі механізми повернення громадян на територію України під час війни

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Іпотекодавець повинен своєчасно повідомляти іпотекодержателя про будь-яку загрозу знищення, пошкодження, псування чи погіршення стану предмета іпотеки

НААКУ

Статті • Влада i люди
Важко зрозуміти мету і завдання щодо удосконалення порядку проведення перевірок арбітражних керуючих в контексті ролі держави у сфері регулювання відносин неспроможності

НААКУ

Статті • Влада i люди
Виконуючи складну, морально виснажливу роботу, він, як і інші представники юридичної професії, хоче отримувати гідну оплату. До того ж, вчасно.

НААКУ

Статті • Влада i люди
НААКУ має стати не тільки активним учасником законотворчого процесу, але й формувати порядок денний

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Здається, депутати хочуть у ручному режимі керувати коштами, прикриваючись благородною метою підтримки вітчизняного машинобудування