Шмигаль та Байден обговорили питання посилення санкційного тиску на росію

22 квітня 2022, 09:02Новини114

Этот материал также доступен на русском

У ході зустрічі Джозефу Байдену передали український прапор, підписаний Володимиром Зеленським і символічну лімітовану поштову марку з вказанням напрямку для російського військового корабля.

  • Посилання скопійованоlink copied

Розширення фінансової та військової допомоги, посилення санкцій проти росії та консолідацію міжнародної антипутінської коаліції обговорили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден. Зустріч відбулася 21 квітня у Вашингтоні.

Глава українського Уряду подякував від імені всіх українців за величезну підтримку нашої держави з боку Адміністрації Президента США. Зокрема, за оголошення надання Україні нового масштабного пакету військової допомоги на суму 800 млн доларів США та 500 млн доларів США прямої економічної допомоги.

«Для перемоги України у відстоюванні незалежності та спільних цінностей демократичного світу, потрібне подальше лідерство США у питаннях постачання зброї, розширення фінансової допомоги й посилення санкцій проти росії. Тільки так можна примусити кремль до закінчення війни!» — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр розповів про злочини окупантів на території України, про численні жертви та значні збитки, про зруйновану цивільну інфраструктуру.

«Всьому світові стали відомі варварства, скоєні російськими загарбниками в Бучі, Краматорську, Бородянці, Гостомелі, Маріуполі та інших містах України. Ми цінуємо вашу рішучу позицію називати ці дії геноцидом. Розраховуємо на спільні зусилля міжнародного співтовариства, щоб організатори та виконавці злочинів були притягнені до відповідальності», — підкреслив Денис Шмигаль.

Сторони порушили питання посилення санкційного тиску на росію. Очільник Уряду відзначив, що Україна високо цінує лідерську роль США в координації зусиль партнерів у справі послідовного запровадження комплексних санкцій для зупинки агресивної політики кремля.

Денис Шмигаль наголосив, що Збройні Сили України та українці продемонстрували, що не здадуться та здатні перемогти. За його словами, у цей вирішальний момент лідерство США має критично важливе значення.

У ході зустрічі Джозефу Байдену передали український прапор, підписаний Володимиром Зеленським і символічну лімітовану поштову марку з вказанням напрямку для російського військового корабля.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога