Зверніть увагу

Щоб отримати довідку про відсутність податкових боргів, філіям підприємств слід сумлінно сплачувати податки

22 березня 2021, 12:06Новини52

Этот материал также доступен на русском

Податкова докладає усіх зусиль, аби комунікація між податківцями та бізнесом відбувалась без перепон, підприємці могливиконувати податкові зобов’язання та отримувати цьому офіційне підтвердження.

  • Посилання скопійованоlink copied

Довідку про відсутність заборгованості з платежів контролюючий орган зможе видати лише тим підприємствам, філії яких також є сумлінними платниками податків.

Про це зазначив заступник начальника Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Роман Кріль.

За його словами, Податковий кодекс України визначає платниками податків не лише фізичних або юридичних осіб, але і їх відокремлені підрозділи.

«Тому, звертаючись до контролюючого органу за довідкою про відсутність заборгованості, треба пам’ятати, що ми будемо перевіряти в тому числі і філії підприємства. Це дає нам можливість сформувати реальну картину сумлінності сплати податків. А бізнес, у свою чергу, стимулює контролювати роботу власних підрозділів», – переконаний Роман Кріль.

Він нагадав, що подати заявку на отримання довідки підприємець повинен у відповідності до визначеної форми.

«На жаль, часто трапляються помилки і через це втрачається час та зусилля. Аби цього уникнути, дотримуйтесь інструкції, яка розміщена на сайті Офісу великих платників податків. Чітко слідуйте зазначеному алгоритму і у випадку відсутності заборгованості ви оперативно отримаєте довідку, за якою звертались. Податкова служба докладає усіх зусиль, аби комунікація між податківцями та бізнесом відбувалась без перепон, підприємці могли вчасно виконувати свої податкові зобов’язання та отримувати цьому офіційне підтвердження», – зазначмв Роман Кріль.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

ДПС

Статті • Влада i люди
Можна прогнозувати збільшення звернень органів ДПС до судів із позовами про стягнення боргів з податків та зборів