Schneider Electric планує продати свої активи у росії

27 квітня 2022, 11:36Новини301

Компанія нагадує, що з 24 лютого 2022 року призупинила нові інвестиції в росії та білорусії

  • Посилання скопійованоlink copied

Французька енергетична корпорація Schneider Electric має намір продати свої активи у росії місцевому інвестору. Про це компанія повідомила у своєму звіті про фінансові результати за I квартал 2022 року, опублікованому в середу, 27 квітня.

“Після ретельного аналізу своєї структури та можливостей Schneider Electric сьогодні оголошує про підписання листа про наміри продати Schneider Electric Russia місцевій керуючій команді. Ця угода підлягатиме схваленню місцевою владою”, – йдеться у комюніке. Таким чином компанія розраховує списати до €300 млн чистої балансової вартості, а також “здійснити безготівкове відновлення резерву з переказу валюти, пов’язаного з цією діяльністю, який зараз оцінюється в €120 млн”.

Компанія нагадує, що з 24 лютого 2022 року призупинила нові інвестиції в росії та білорусії, а також призупинила виконання нових проектів у цих країнах. Як запевняє Schneider Electric, її вихід з росії відбуватиметься в упорядкованому ключі і вона виділить ресурси для підтримки своїх 3,5 тис. співробітників. Наголошується, що на росію припадало до 2% загальних доходів групи.

Schneider Electric спеціалізується в управлінні енергією та промисловою автоматизацією. Підрозділи компанії успішно працюють у понад 100 країнах світу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро