Schneider Electric планує продати свої активи у росії

27 квітня 2022, 11:36Новини353

Компанія нагадує, що з 24 лютого 2022 року призупинила нові інвестиції в росії та білорусії

  • Посилання скопійованоlink copied

Французька енергетична корпорація Schneider Electric має намір продати свої активи у росії місцевому інвестору. Про це компанія повідомила у своєму звіті про фінансові результати за I квартал 2022 року, опублікованому в середу, 27 квітня.

“Після ретельного аналізу своєї структури та можливостей Schneider Electric сьогодні оголошує про підписання листа про наміри продати Schneider Electric Russia місцевій керуючій команді. Ця угода підлягатиме схваленню місцевою владою”, – йдеться у комюніке. Таким чином компанія розраховує списати до €300 млн чистої балансової вартості, а також “здійснити безготівкове відновлення резерву з переказу валюти, пов’язаного з цією діяльністю, який зараз оцінюється в €120 млн”.

Компанія нагадує, що з 24 лютого 2022 року призупинила нові інвестиції в росії та білорусії, а також призупинила виконання нових проектів у цих країнах. Як запевняє Schneider Electric, її вихід з росії відбуватиметься в упорядкованому ключі і вона виділить ресурси для підтримки своїх 3,5 тис. співробітників. Наголошується, що на росію припадало до 2% загальних доходів групи.

Schneider Electric спеціалізується в управлінні енергією та промисловою автоматизацією. Підрозділи компанії успішно працюють у понад 100 країнах світу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону