Радник Байдена: Захід продовжить санкційний тиск на Росію, а українці – військовий

17 липня 2023, 12:36Новини112

Салліван додав, що якщо Росія вирішить продовжувати боротьбу у цій війні, це їй дорого коштуватиме

  • Посилання скопійованоlink copied

Країни Заходу продовжуватимуть здійснювати економічний тиск на Росію, а українці – військовий.

Як передає Укрінформ, про це у програмі Face the Nation телеканалу CBS News заявив радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван.

«Українці зараз, поки ми говоримо, хоробро та відважно протистоять російським лініям (оборони – ред.) на півдні та на сході. Вони завдають величезної шкоди російським військам. Захід працює над продовженням посилення наших санкцій, руйнуючи оборонно-промислову базу Росії, послаблюючи її здатність виробляти передові технології. Ми будемо продовжувати економічний тиск на Росію, а українці – військовий тиск на Росію», – сказав він.

Салліван додав, що якщо Росія вирішить продовжувати боротьбу у цій війні, це їй дорого коштуватиме.

«Ми збираємося переконатися, що Україна має необхідну підтримку стільки, скільки це буде потрібно, і це меседж, який прозвучав на саміті НАТО. І нарешті, ми в НАТО дуже просто сказали, що майбутнє України в НАТО. Це не (є темою – ред.) для переговорів», – зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, лідери країн НАТО на Вільнюському саміті 11 липня оприлюднили підсумкове комюніке, у якому йдеться, що майбутнє України – в НАТО, і вона отримає запрошення до вступу, коли всі країни-члени з цим погодяться, а також будуть виконані відповідні умови.

На саміті НАТО у Вільнюсі було оголошено про створення Ради Україна-НАТО, скасовано План дій щодо членства в Альянсі.

Лідери країн “Групи семи” (G7) погодили на полях саміту НАТО у Вільнюсі “Спільну декларацію про підтримку України” (Joint Declaration of Support for Ukraine). Документ було презентовано під час урочистого заходу за участю лідерів G7 та України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога