За кордономОгляд ЗМІ

Радник Байдена: є ризик рецесії, але США почуваються ще досить добре порівняно з рештою світу

23 травня 2022, 09:42Новини312

Этот материал также доступен на русском

Адміністрація Байдена впоралася з низкою «несподіваних викликів» за останній рік, включаючи нові варіанти COVID-19, вузькі місця в ланцюжках поставок і російське вторгнення в Україну

  • Посилання скопійованоlink copied

Головний економічний радник президента Джо Байдена заявив у неділю, що ризик рецесії не можна відкидати, але в порівнянні з рештою світу, в США все ще добре, пише MarketWatch.

В інтерв’ю CNN Брайан Діз, директор Національної економічної ради США, сказав, що боротьба з інфляцією є головним пріоритетом адміністрації і що ФРС потрібен «простір», щоб виконувати свою роботу. Він також зауважив, що, незважаючи на потенціал рецесії, США все ще перебувають у відносно хорошому становищі.

За словами Діза, адміністрація Байдена впоралася з низкою «несподіваних викликів» за останній рік, включаючи нові варіанти COVID-19, вузькі місця в ланцюжках поставок і російське вторгнення в Україну. Він також стверджував, що економіка країни рухається до нового циклу зростання.

«Наша економіка переходить від того, що було найсильнішим відновленням у сучасній американській історії, до періоду більш стабільного та стійкого зростання, який краще працює для сімей», – додав Діз.

«Немає сумніву, що зараз ми стикаємося з серйозними глобальними проблемами, перш за все з інфляцією, і це сильно б’є по сім’ях, – продовжив Діз. – Але також безсумнівно, що Сполучені Штати перебувають у кращому становищі, ніж будь-яка інша велика країна світу, щоб подолати інфляцію, не відмовляючись від усіх економічних здобутків, які ми отримали, і це через силу нашого відновлення».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро