Пул кредитів банків «Фінанси та кредит» і «Дельта» проданий істотно дешевше початкової ціни

12 травня 2021, 11:55Новини471

Этот материал также доступен на русском

За даними ФГВФО, всього в пул увійшли 9 кредитів юросіб, частина з яких знаходиться в заставі у НБУ, із загальною сумою боргу 10,6 млрд грн і середнім терміном прострочення понад 5 років.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фінансова компанія «Фінтакт» (Київ) придбала за 269,13 млн грн пул кредитів неплатоспроможних банків «Фінанси та кредит» і «Дельта». Серед застав за цими кредитами є Кременчуцький автомобільний завод (КрАЗ) і Полтавський автоагрегатний завод, – повідомляє thepage.ua.

Торги на Prozorro.sale пройшли за голландською моделлю аукціону (з пониженням ціни) 11 травня, початкова ціна становила 332,25 млн грн.

За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), всього в пул увійшли дев’ять кредитів юридичних осіб, частина з яких знаходиться в заставі у Нацбанку, із загальною сумою заборгованості 10,6 млрд грн і середнім терміном прострочення понад 5 років. За частиною кредитів відкриті кримінальні справи і відсутній повний пакет документів.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром «Фінтакта» є Дмитро Березовенко. Статутний капітал компанії становить 3,5 млн грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Досить несподівано “банкрутний” кодекс став тестом на популізм для окремих народних депутатів

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором