Пул беззаставних кредитів фізичних осіб «Банку Форвард» – на торгах 21 лютого

5 лютого 2024, 13:37Новини282

Этот материал также доступен на русском

Спільною ознакою активів, крім того, що усі договори є беззаставними, є місце реєстрації позичальників – Південні та Східні регіони України, на підконтрольній Українській владі території.

  • Посилання скопійованоlink copied

21 лютого 2024 року у системі Прозорро.Продажі відбудеться аукціон з продажу пулу беззаставних кредитів фізичних осіб, що перебувають на балансі АТ «Банк Форвард», який ліквідується Фондом гарантування вкладів.

У складі лоту №GL1N425592 на продаж виставлено права вимоги за 12,3 тис. кредитних договорів та 129 позицій майнових прав за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами. Спільною ознакою активів, крім того, що усі договори є беззаставними, є місце реєстрації позичальників – Південні та Східні регіони України, на підконтрольній Українській владі території.

100% портфелю це кредити, видані в національній валюті. Термін прострочки виконання зобов’язань перед банком подекуди сягає 5336 днів (понад 14,5 років).

Детальніша інформація про включені до складу пулу активи – у публічному паспорті.

Повна інформація (зокрема та, що місить банківську таємницю) доступна для вивчення у кімнаті даних банку, зокрема у віртуальній кімнаті. Алгоритм доступу – за посиланням.

Початкова ціна лоту – 333,2 млн грн (що відповідає загальній сумі заборгованості за договорами).

Торги відбудуться за голландською моделлю.

Деталі аукціону – тут.

Продаж активів відбувається у рамках ліквідації банку. Кошти, отримані від аукціону, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…