Огляд ЗМІ

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження

30 вересня 2021, 16:00Новини195

Этот материал также доступен на русском

28 вересня набрала чинності відповідна постанова Уряду

  • Посилання скопійованоlink copied

Асоціація приватних виконавців України повідомила, що 22 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)». Документ було опубліковано 28 вересня 2021 року, тому він офіційно набрав чинності. Про це йдеться у повідомленні пресслужби АПВУ.

«Нагадаємо, Асоціація приватних виконавців України активно брала участь у вирішенні питання продажу земельних ділянок у виконавчому провадженні відповідно до нового земельного законодавства. У липні 2021 року АПВУ провела спільний круглий стіл з ДП «СЕТАМ» і робочу зустріч з ДП «Prozorro.Продажі» щодо відповідної проблеми. Приємно, що пропозиції АПВУ щодо вирішення проблемного питання були враховані і після прийняття документу приватні виконавці зможуть без проблем продавати земельні ділянки в рамках відкритого виконавчого провадження.

Відтепер, державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки, офіційно призначено адміністратором електронної торгової системи. Частина винагороди оператора електронного майданчика відраховуватиметься оператором електронного майданчика адміністратору електронної торгової системи відповідно до договору, укладеного оператором електронного майданчика та адміністратором електронної торгової системи.

Зараз АПВУ готує вебінари і освітні матеріали, завдяки яким приватні виконавці скоро зможуть ознайомитися з новими правилами роботи із земельними ділянками», — сказано у повідомленні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Законопроєкт допускає можливість свавільного втручання у діяльність приватного виконавця з боку посадовців Мінюсту

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Законопроєкт на час воєнного стану фактично ліквідує незалежність інституту приватних виконавців

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Але для того, щоб мораторій на стягнення «працював» на користь людей і держави, він має бути чітким і прозорим

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Нині на виконанні в Державній виконавчій службі перебуває 2 мільйони 300 виконавчих проваджень

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Про діяльність злочинної групи, яка отримує інформацію з банків щодо наявності у померлих осіб коштів на рахунках, і які тривалий час ніхто не успадковує

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Невиконання судових рішень через довготривалі кримінальні провадження, до яких стягувач навіть не має жодного відношення, є неприпустимим