Проекти та інновації

ПриватБанк оформив перші банківські гарантії по розрахунках за газ для ОСББ та інших клієнтів – користувачів природного газу

24 вересня 2021, 10:13Новини451

Этот материал также доступен на русском

Процедура отримання банківської гарантії значно простіша та швидша за “заключення трьохсторонньої угоди щодо договірного списання коштів за газ”, та є повною альтернативою такого договору.

  • Посилання скопійованоlink copied

Як повідомили у ПриватБанку, перші ОСББ вже отримали банківські гарантії для забезпечення постачань природного газу з боку компанії “Нафтогаз трейдінг” у новому опалювальному сезоні.

Для отримання такої гарантії юридична особа (користувач природного газу) має розмістити на “рахунку покриття” у банку суму для розрахунків за газ за один місяць, та отримати банківську гарантію на місяць опалювального сезону всього за робочу добу.

Процедура отримання банківської гарантії значно простіша та швидша за “заключення трьохсторонньої угоди щодо договірного списання коштів за газ”, та з точки зору законодавства є повною альтернативою такого договору.

При цьому обов’язковою умовою для оформлення банківських гарантій є відкритий розрахунковий рахунок в ПриватБанку та актуальний фінансовий стан клієнта.

Нагадаємо, що за оцінками компанії CBR, ПриватБанк має ділові стосунки з 70% юридичних осіб та 75% підприємців, при чому основним банком для себе ПриватБанк називають 45% юридичних осіб та 68% підприємців.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.