Постачальники газу почали оприлюднювати альтернативні сезонні пропозиції

10 червня 2021, 11:25Новини438

Этот материал также доступен на русском

З 1 травня усі споживачі були автоматично переведені на базові річні пропозиції. Проте за бажанням люди можуть перейти на будь-який інший тарифний план та змінити постачальника.

  • Посилання скопійованоlink copied

Не річною ціною єдиною. Із червня 2021 року постачальники газу почали оприлюднювати нові тарифні плани для побутових споживачів. Йдеться насамперед про сезонні пропозиції, а також річні та місячні тарифи, умови яких відрізняються від базових. ГазПравда проаналізувала основні умови таких пропозицій.

Розпочнемо з цікавих місячних тарифних планів

Найдешевший місячний тарифний план запропонував постачальник «ЕВОДА Трейд». У рамках пропозиції «Корпоративний.ГАЗ.Місячний» паливо на червень коштуватиме 6,99 грн за кубометр. Щоправда, доступний цей тариф не усім: приєднатися до нього можуть лише побутові споживачі-працівники корпоративних клієнтів у газовому сегменті ДП «ЕВОДА Трейд».

Наступні в рейтингу – «ВЕК «Палівенерго», які підготували передоплатний місячний тариф. Тобто сплатити доведеться наперед. Але натомість користувачі цієї пропозиції зможуть отримувати газ у червні суттєво дешевше: 7,99 грн за кубометр проти 9,59 грн за кубометр за умовами стандартної місячної пропозиції цього постачальника. Умовою купівлі газу є здійснення оплати заявленого на місяць постачання обсягу природного газу протягом 2 робочих днів з дня укладання договору.

Є альтернативні варіанти й річній ціні

Наприклад, газзбути, засновані облгазами групи РГК (працюють під брендом «Твій газзбут»), пропонують тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Ціна газу в цьому тарифі не відрізняється від базової річної пропозиції постачальників і становить 7,99 грн за кубометр протягом всього року. Проте умови – інші, аніж у базової річної пропозиції. Зокрема, платежі нараховуються рівномірно протягом 12 місяців: річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу.

З’являються й довгоочікувані сезонні тарифні плани

Так, компанія «Енерджі Трейд Груп» підготувала сезонну пропозицію в рамках літнього акційного тарифу. Він діятиме протягом чотирьох місяців. За умовами цього продукту, з 1 червня по 30 вересня газ для споживачів коштуватиме 7,90 грн за кубометр.

Нагадаємо, з 1 травня 2021 року усі споживачі постачальників газу були автоматично переведені на базові річні пропозиції. Проте за бажанням люди можуть перейти на будь-який інший тарифний план, а також змінити постачальника. Для переходу на інший тарифний план споживач має подати відповідну заяву своєму постачальнику.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?