Переробні підприємства включать у програму пільгового кредитування

26 травня 2022, 11:40Новини180

Этот материал также доступен на русском

За три місяці 10 тисяч аграріїв отримали від банків кредити на посівну. Загальна сума позик становила 30 млрд грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Уряд збирається розширити перелік тих, хто може отримати кредити під державні гарантії, включивши в цей перелік переробні підприємства.

Про це пише Урядовий портал, зазначає FinClub.

«З огляду на те, що наші морські порти заблоковані, і ми не можемо в необхідній кількості експортувати наше зерно, ми будемо робити акцент на переробній галузі. В результаті підприємства, які працюють у цій сфері, завдяки портфельним гарантіям зможуть викупити у сільськогосподарських товаровиробників певний запас їхньої продукції, а останні, в свою чергу, матимуть змогу погасити частину тіла кредиту. Ми хочемо подбати про те, щоб дати максимально можливий кредитний ресурс усім, хто працює у сфері АПК», – додав директор фінансово-економічного департаменту Мінагрополітики Баграт Ахіджанов.

Так, за три місяці 10 тисяч аграріїв отримали від банків кредити на посівну. Загальна сума позик становила 30 млрд грн.

Уряд також ухвалив рішення про додаткове виділення портфельних гарантій чотирьом державним банкам на 3,39 млрд грн. Таким чином, 31 травня буде завершено кредитування посівної кампанії в рамках програми «Доступні кредити 5–7–9» та підбито підсумки щодо її ефективності.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні