За кордоном

Міжнародний аеропорт Дохи повернув собі звання найкращого у світі

18 квітня 2024, 15:15Новини420

Этот материал также доступен на русском

Опубліковано рейтинг аеропортів Skytrax

  • Посилання скопійованоlink copied

Дослідницька компанія Skytrax опублікувала черговий рейтинг найкращих аеропортів світу, який складається щороку на підставі відгуків пасажирів.

За підсумками року найкращим визнано Міжнародний аеропорт Хамад у столиці Катару.

Презентація чергового рейтингу найкращих аеропортів світу відбулася у Франкфурті на території найбільшої світової виставки продукції та технологій для аеропортів Passenger Terminal EXPO.

Найкращим аеропортом світу організатори заходу назвали Міжнародний аеропорт Хамад у Досі, зазначивши, зокрема, розташований у ньому сад тропічних рослин площею 6 тис. кв. м, безкоштовний безлімітний wi-fi та інші зручності. Переможець рейтингу минулого року, аеропорт Чангі в Сінгапурі, перемістився на 2-е місце. Втім, за останнє десятиліття сінгапурський аеропорт не залишає топ-3 і періодично повертається на 1-е місце.

Рейтинг найкращих аеропортів світу Skytrax, який називають Оскаром в індустрії аеропортів, публікується з 1999 року і є найбільшим у світі серед подібних рейтингів. На даний час Skytrax оцінює якість обслуговування більш ніж у 570 аеропортах світу, включаючи процедури реєстрації на рейс, трансфер, прибуття рейсів, зручність шопінгу, відпочинку та безпеку.

Нинішній рейтинг охоплює період із серпня 2023 року до березня 2024 року включно. Серед категорій рейтингу є також «Найкращий регіональний аеропорт», «Найкращий аеропорт за кількістю пасажирів, що обслуговуються», «Найкращий аеропорт за якістю обробки багажу», «Аеропорт з кращими співробітниками» та багато інших.

У топ-10 рейтингу цього року увійшли аеропорти Інчхон у Сеулі (3-е місце), Ханеда та Наріта в Токіо (4-е та 5-е місця), аеропорт Парижу — Шарль-де-Голль (6-те), аеропорт Дубай (7-і), аеропорт Мюнхена імені Франца-Йозефа Штрауса (8-і), аеропорт Цюріха (9-ті) та аеропорт Стамбула (10-ті).

Найбільше за рік покращив свої позиції в рейтингу аеропорт Дубаю, який у 2023 році посідав у ньому 17 місце.

Найкращими регіональними хабами, зокрема, стали аеропорти Мельбурна, Баку, Гуанчжоу, Делі, Ванкувера, Боготи, Гельсінкі, Будапешта, Мюнхена.

Найкращим готелем названий Crown Plaza в сінгапурському Чангі. Х’юстонський аеропорт був відзначений за розміщені в ньому витвори мистецтва, а міжнародний аеропорт Кансай (Осака, Японія) переміг у категорії кращої обробки багажу пасажирів. Токійський аеропорт Ханеда, за відгуками пасажирів, є найчистішим у світі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби