За кордоном

MiamiCoin і перше місто з власними цифровими грошима

9 серпня 2021, 12:33Новини449

Этот материал также доступен на русском

Криптовалюту хочуть використовувати для фінансування комунальних служб і міських проектів

  • Посилання скопійованоlink copied

У Маямі запустили міську криптовалюта MiamiCoin. За задумом влади, вона дозволить збільшити доходи міста і розширити місцеву економіку – 30% від всієї видобутої криптовалюти буде йти в місцевий бюджет, пише TJournal.

Мер Маямі Френсіс Суарез вже давно висловлювався на підтримку криптовалюти і навіть пропонував виплачувати зарплати в біткойнах. За його словами, з ростом популярності MiamiCoin місто зможе заробити «мільйони доларів».

«Тепер уже очевидно, що Маямі стає новою біткойн-столицею світу», – заявив мер міста Френсіс Суарез.

MiamiCoin запустили на базі сервісу CityCoin – він дозволяє міським радам створювати місцеві криптовалюта для підтримки місцевих проектів, розвитку інфраструктури і не тільки. За задумом авторів, міста можуть заробити на видобутку криптовалюти – вони будуть отримувати до 30% з кожної видобутої одиниці місцевих криптовалют.

Мета проекту – забезпечити фінансування на міські ініціативи від зацікавлених громадян або тих, кому потрібні конкретні покращення. При цьому оскільки за законом влада не може приймати до бюджету криптовалюту, всі CityCoin автоматично переведуть в долари.

«Ці гроші можна використовувати для доріг, парків, облагородження території. Користувачі MiamiCoin інвестують в якість майбутнього міста. При цьому за умовами контракту гроші можна буде витратити на щось ще», – зазначив Майкл Сарасті, директор з інформаційних технологій Маямі.

Користувачі вже можуть почати видобуток MiamiCoin – вони отримають 70% від винагороди за кожен розшифрований блок. Криптовалюту також можна купити через платформу OkCoin.

Маямі став першим містом, який почав впроваджувати CityCoin. У сервісі пояснили, що Маямі довгий час був центром культури та інновацій у США, а в останній рік місто стало центральним майданчиком для криптовалютних стартапів і технологій. Крім Маямі в США на створення міської криптовалюти поки що погодилися тільки в Сан-Франциско.

У CityCoin стверджують, що можливості застосування міських криптовалют «безмежні». Місцеві організації можуть залучити співробітників і клієнтів, запропонувавши їм особливі умови, якщо вони виступають власниками криптовалюти, її можна використовувати для виплати грантів, громадських проектів і не тільки.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна