Mazda інвестує $11 мільярдів у електрифікацію своїх автомобілів

23 листопада 2022, 13:00Новини62

Этот материал также доступен на русском

Автовиробник заявив, що домовився про співпрацю з сімома компаніями

  • Посилання скопійованоlink copied

Японська Mazda Motor Corp оприлюднила план витрат на електрифікацію своїх транспортних засобів на суму $10,6 млрд і заявила, що також розглядає можливість інвестування у виробництво акумуляторів.

Про це повідомляє Reuters.

Компанія також підвищила цільовий показник продажів електромобілів (EV) до 40% від загального обсягу продажів у всьому світі до 2030 року.

Інвестиційний план Mazda слідує за аналогічними заявами цього року від конкурентів, таких як Toyota і Honda, яких критикували екологи та зелені інвестори-активісти за повільну електрифікацію.

“Ми будемо сприяти повноцінному запуску акумуляторних електромобілів і розглядатимемо інвестиції у виробництво акумуляторів. За нашими оцінками, частка електромобілів Mazda в глобальних продажах зросте до діапазону від 25% до 40% станом на 2030 рік”, – йдеться в заяві Mazda.

Попередня ціль продажів електромобілів становила 25% до 2030 року.

Новий прогноз відповідав ширшій галузевій тенденції: консалтингова компанія Deloitte очікує, що до 2030 року продажі електромобілів складуть близько 32% від загального обсягу продажів нових автомобілів у світі.

У рамках трифазного плану Mazda заявила, що представить моделі електромобілів на акумуляторах у “другій половині фази 2”, яку вона визначила як період між 2025 і 2027 роками. Вона планує повномасштабний запуск повністю електричних транспортних засобів між 2028 і 2030 роками, повідомили в компанії.

Інвестиції в розмірі 1,5 трлн ієн ($10,6 млрд) будуть зроблені разом із партнерами та використані для досліджень і розробок.

Автовиробник заявив, що домовився про співпрацю з сімома компаніями, включно з виробником електричних компонентів Rohm Co для спільної розробки та виробництва електричних приводів.

Керівництво компанії також повідомило, що Mazda уклала угоду про постачання з виробником акумуляторів Envision AESC на обмежений період між 2025 і 2027 роками.

Джерело: https://biz.censor.net/n3382412

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Пенсіонери мають право на щомісячну доплату до пенсії в розмірі 𝟏𝟑4𝟎𝟎 грн або 201𝟎𝟎 грн

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Метою запровадження такої послуги стало бажання прибрати людський фактор з цієї послуги

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Ринок нерухомості гратиме за новими правилами, прописаними в законі. Чи дозволить це захистити інвесторів і оживити іпотеку?

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Цьогорічна концертна програма, присвячена прусському королю, вразить яскравістю та галантністю стилю тієї епохи