Проблемні борги

Любченко: Україна безболісно здійснить пікові виплати за державним боргом

11 серпня 2021, 14:58Новини284

Этот материал также доступен на русском

Любченко відзначив перевиконання плану з надходжень до дохідної частини держбюджету з боку Державної податкової служби.

  • Посилання скопійованоlink copied

Україна у вересні безболісно здійснить пікові виплати за державним боргом, заявив перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Олексій Любченко в інтерв`ю агентству “Інтерфакс-Україна”, зазначає Finbalance.

У липні ми здійснили значний транш боргових платежів. Готуємося до вересня, але я бачу, що кошти є“, – сказав урядовець.

Так, Любченко відзначив перевиконання плану з надходжень до дохідної частини держбюджету з боку Державної податкової служби, виконання розпису за доходами з боку Держмитслужби. “Запозичення здійснюються ефективно“, – додав він.

При тому що Україна виконала всі цільові орієнтири, які ставилися. З того, що в зоні моєї відповідальності, то Верховна Рада навіть прийняла в першому читанні законопроєкт про корпоративне управління. Це величезний крок уперед. Крім того, МВФ затвердив рішення про найбільший в історії розподіл СПЗ, з яких українська частина становить близько $2,7 млрд. Це, зокрема, дасть змогу безболісно здійснити боргові виплати України у вересні 2021 року“, – пояснив Любченко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні