Проекти та інновації

Кабмін змінив порядок проведення конкурсу на зайняття посад держслужби

6 серпня 2021, 14:36Новини464

Этот материал также доступен на русском

Зміни внесено і до форми резюме.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабмін змінив Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Відповідна урядова постанова від 28 липня 2021 року № 798 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» набрала чинності 6 серпня. У Національному агентстві з питань державної служби роз’яснили, що змінилося, зазначає Юрліга.

Так, змінами передбачено, що кандидати на зайняття посад держслужби категорій «Б» і «В» у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади мають проходити тестування під час проходження конкурсу в Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

Порядок проведення конкурсу приведено у відповідність до положень Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме Порядок доповнено положенням про те, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має подавати також Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Також у НАДС наголосили, що зміни внесено і до форми резюме (додаток 2-1 до Порядку): виключено пункт 7 «Підтвердження рівня вільного володіння державною мовою».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні