Кабмін додатково спростив ввезення комлектуючих для виробництва безпілотників

21 липня 2023, 17:07Новини126

Этот материал также доступен на русском

Зміни спрямовані на спрощення вимог законодавства України в частині забезпечення сплати митних платежів

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 21 липня, спростив ввезення комплектуючих для виробництва безпілотних літальних апаратів.

Про це представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram.

Зокрема, внесено зміни до переліку окремих товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України транзитом здійснюється без надання митним органам забезпечення сплати митних платежів, затвердженого постановою N1091 від 27 вересня 2022 року .

“Зміни спрямовані на спрощення вимог законодавства України в частині забезпечення сплати митних платежів під час ввезення на митну територію України складових (матеріалів, вузлів, агрегатів, устаткування та комплектувальних виробів) для використання підприємствами у власній діяльності з виробництва та/або ремонту безпілотних систем”, – пояснив Мельничук.

Крім того, уряд спростив видачу дозволів на експорт та імпорт товарів військового призначення. Тепер субʼєкти господарювання зможуть отримати право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення на підставі поданих ними заяв.

Відповідні зміни внесено до постанови N1228 від 12 липня 1999 року “Про надання субʼєктам господарювання повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю”.

Джерело: https://biz.censor.net/n3432625

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні