Інформація про отримання Ощадбанком ліцензії на гральний бізнес не відповідає дійсності

19 серпня 2021, 13:18Новини368

Этот материал также доступен на русском

Ощадбанк не планує здійснювати будь-яку діяльність, яка стосується організації азартних ігор.

  • Посилання скопійованоlink copied

Інформація ЗМІ про те, що Ощадбанк отримав дозвіл на відкриття залу азартних ігор, не відповідає дійсності. Про це у мережі Фейсбук повідомив Леонід Зябрев, в.о. начальника управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ощадбанку.

“Шановні журналісти! Сьогодні з’явилася інформація про те, що Ощадбанк отримав ліцензію на гральний бізнес. Це не так – ось офіційний коментар з цього приводу: “Інформація ЗМІ про те, що Ощадбанк отримав дозвіл на відкриття залу азартних ігор, не відповідає дійсності. До Ощадбанку звернувся оператор 4-зіркового готелю «Рамада», який орендує (з правом викупу) будівлю, що належить банку, з проханням отримати у відповідної комісії сертифікат приміщення згідно з Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». Таку сертифікацію може отримати лише власник приміщення, яким наразі є Ощадбанк”, – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що приміщення є непрофільним активом банку, яке він отримав на баланс у рамках фінансової реструктуризації проблемного позичальника. Приміщення знаходиться в оренді з правом подальшого викупу, і саме орендар планує організувати на його базі гральний заклад.

Ощадбанк не планує здійснювати будь-яку діяльність, яка стосується організації азартних ігор.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.