єДопомога: за тиждень волонтери підтримали онлайн 258 родин

28 квітня 2022, 17:00Новини404

Этот материал также доступен на русском

Так, за сім днів загальна сума волонтерської онлайн-підтримки склала 109 500 гривень

  • Посилання скопійованоlink copied

На платформі єДопомога діє можливість допомагати онлайн постраждалим від війни з будь-якого куточку світу. Заступник Міністра соціальної політики України Костянтин Кошеленко повідомив, що за підсумками першого тижня завдяки платформі 258 сім’ям була надана допомога онлайн.

“Ми розвиваємо цей напрямок допомоги, заохочуємо людей допомагати іншим, розповідаємо як в Україні, так і за кордоном, про платформу та її можливості. Адже зараз дуже велика кількість людей потребує допомоги: внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, багатодітні родини та люди, що втратили роботу у зв’язку з війною та не мають грошей для придбання товарів першої необхідності. Тому для швидкої та адресної підтримки людей в Україні і надана можливість Допомогти онлайн. Так, за сім днів загальна сума волонтерської онлайн-підтримки склала 109 500 гривень. 258 сімей отримали можливість завітати до магазинів-партнерів та придбати товар за Передплатою єДопомога на суму 200, 500 або 1000 гривень. Майже 60% цих Передплат вже використано людьми”, – розповів Костянтин Кошеленко.

Також Костянтин Кошеленко зазначив, що благодійники (волонтери) самостійно обирають на платформі заявки та суми допомог, які вони можуть закрити.

У свою чергу люди, що отримали смс-коди або Передплати в особистих кабінетах на платформі, мають змогу самостійно придбати в магазині саме ті товари, яких вони потребують найбільше та враховуючи власні особливості.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації