Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) розгляне варіанти підтримки українського бізнесу, – Юлія Свириденко

20 липня 2023, 17:23Новини200

Этот материал также доступен на русском

Сторони обговорили можливості фінансування з боку JICA грантових програм підтримки малого та середнього бізнесу

  • Посилання скопійованоlink copied

Україна і Японія обговорили варіанти надання додаткової допомоги у гуманітарному розмінуванні, підготовці проектів державно-приватного партнерства, реалізації грантових програм для малого та середнього бізнесу та відновленні української економіки. До цього активно залучаються японські партнери.

Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко з президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Акіхіко Танакою та Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі.

«Зараз перед Україною стоїть декілька нагальних потреб, які може допомогти нам вирішити саме Японія.

Перш за все – це гуманітарне розмінування, відновлення житла та інфраструктури, фінансування іпотечного кредитування, підтримка бізнесу і адаптація ветеранів у мирне життя. Адже успішна реалізація таких проектів має стати сигналом для повернення українців додому», – наголосила Юлія Свириденко.

Сторони обговорили можливості фінансування з боку JICA грантових програм підтримки малого та середнього бізнесу, переробки, мікробізнесу, індустріальних парків та підготовки проектів Державно-приватного партнерства.

Також були обговорені можливості співпраці JICA та ПРаТ«УКРФІНЖИТЛО» в сфері розширення програми доступного кредитування населення єОселя.

Довідково

JICA, серед іншого, реалізує в Україні програму екстреного відновлення на суму понад 500 млн доларів США. Ідеться про проекти у сферах транспорту, гуманітарного розмінування, зміцнення енергетичної системи, відновлення галузі сільського господарства, а також сфер охорони здоров’я та освіти.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні