ФОПам виплатять неотримані карантинні 8000 грн

8 грудня 2021, 16:54Новини1152

Этот материал также доступен на русском

ФОПи зможуть повторно звернутися через сервіс «Дія» для їх отримання.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фізичні особи-підприємці та наймані працівники, які подали заяви у квітні-травні на 8000 грн допомоги, але не отримали її через помилку в банківських реквізитах, зможуть зробити це до 15 грудня.

Відповідна постанова схвалена Кабінетом міністрів, повідомляє Мінсоцполітики, зазначає FinClub.

Так, уряд надав можливість застрахованим особам, які зверталися щодо отримання одноразової допомоги навесні поточного року у зв’язку з запровадженням в окремих регіонах «червоного» рівня карантинних обмежень, але не змогли отримати 8000 грн через невірно вказані банківські рахунки.

ФОПи зможуть повторно звернутися через сервіс «Дія» для їх отримання.

Як зазначається, інформація про необхідність подання повідомлення про уточнення реквізитів банківського рахунка для виплати допомоги надійде застрахованим особам від Мінцифри через портал або мобільний застосунок «Дія». Застраховані особи після надходження відповідного повідомлення для отримання допомоги у розмірі 8000 грн зможуть до 15 грудня 2021 року включно сформувати та подати повідомлення через «Дію» із зазначенням правильних реквізитів банківського рахунка для виплат.

Перерахування допомоги буде проводити державний Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN) у банку, в якому відкрито рахунок отримувача, зазначений у повідомленні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні